Nowy adres: ul. Krakowskie Przedmieście 61, Garbów   81 501 80 34

Garbowski Ośrodek Zdrowia w nowej siedzibie ma już zapewnione wymagane warunki dla placówki leczniczej i czyni starania o jego nowoczesne wyposażenie. Opracowaliśmy wniosek i przystąpiliśmy do konkursu w ramach Działania 7.8 Infrastruktura ochrony zdrowia - Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu.

Nowoczesny i przestronny budynek o powierzchni użytkowej 938,5 m² jest przeznaczony na działalność ambulatoryjną dla SP ZOZ oraz pomieszczenia użytkowe i garaż dla Stacji Wyjazdowej Pogotowia, funkcjonujące jako dwie odrębne strefy użytkowe. Budynek spełnia wymagania dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, jest wyposażony w windę i podjazd.

Zapraszamy na bezpłatne audiometryczne badania słuchu wykonywane przez protetyka słuchu. Twój słuch naszą troską – to nasze motto, ponieważ chcemy pomóc jak największej liczbie osób z niedosłuchem powrócić do aktywnego życia.

W naszym gabinecie protetyki słuchu zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, o przyjaznym usposobieniu i wysokiej kulturze osobistej.

Informujemy, że w SPZOZ w Garbowie  wszyscy obywatele Ukrainy mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciw COVID-19. Warunkiem prawa do szczepienia jest posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Szczepienia odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godz. 15:00 -16:00. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 881 787 472

Nasza Przychodnia, wraz z lekarzem pediatrą serdecznie zapraszają rodziców małych dzieci (i nie tylko) na cykl spotkań, które odbywać się będą co miesiąc w budynku przychodni w Garbowie.  Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 listopada o godz. 12.00 Tematami pierwszego spotkania będą:  Co na odporność, oraz Leki na katar i kaszel. Prosimy zabrać dużo pytań bo na dwóch tematach się nie skończy i dobry humor. Jeśli mają Państwo chęć porozmawiać na swoje tematy prosimy przesłać na adres mailowy ośrodka, bądź zgłosić telefonicznie.

Seniorzy, medycy, nauczyciele, studenci i osoby przebywające w placówkach opiekuńczych lub w nich zatrudnione mają prawo do darmowego szczepienia na grypę od początku listopada. Od 23 listopada mogą się zaszczepić pozostali dorośli. Na swoim Internetowym Koncie Pacjenta znajdą wpis o przebytym szczepieniu.

W imieniu Narodowego Funduszu Zdrowia serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie pt. 8 tygodni do zdrowia, który jest cyklem profilaktyczno – edukacyjnym zachęcającym Polaków do korzystania z gotowych do przeprowadzenia treningów opracowanych wspólnie przez lekarza, trenera, fizjoterapeutę i psychologa.

Back to top